0544 243 18 01 0545 721 70 40 444 6 343

Mustafakemalpaşa Ambar Taşımacılığı Avantajları

Mustafakemalpaşa ambar taşımacılığı avantajları, son derece fazladır. Farklı eşya grupları, ticari ya da endüstriyel ürünler ile her türlü emtia taşımacılığı firmamızın sunduğu hizmetlerdir. Firmamız ambar taşımacılığının yanı sıra koli ve kargo nakliyatı gibi ticari taşımacılık kollarında da uzmandır. Ambar nakliyatında dikkat edilecek bazı hususlar bulunur. Taşınacak malın cinsine göre doğru yöntemlerle araca yerleştirilmesi, sağlam ambalajlara sarılması gibi farklı hususlar önem taşır.
Ağır yüklerin yüksek katlardan asansörlü sistemler ile çıkarılması gerekir. Ayrıca son teknolojiye uyumlu olan forklift sistemleri ile ağır yüklerin indirilip, özenli şekilde yerleştirilmesi sağlanmalıdır. Bu sebeple gerekli alet ve teknolojik makinelere sahip olan nakliyat şirketlerinden destek alınması önerilir.

Deneyimli Taşımacılık Şirketleri


Mustafakemalpaşa ambar taşımacılığı avantajları diğer nakliyat şirketleri ile mukayese dildiğinde oldukça fazladır. Her şeyden önce deneyimli elemanlarımız hizmet sunar. Elemanlarımız uzun yıllar taşımacılık sektöründe hizmet sunan kişilerdir. Kalifiye elemanlarımız, farklı eşya gruplarını özenle taşırlar. Aynı cins eşya grupları aynı koli içerisinde taşınır. Ambar nakliyatının en büyük avantajı, ekonomik olmasıdır. Uygun fiyatlı olması sebebiyle, pek çok kişi ambar nakliyatını tercih eder. Nakliyat aracını dolduramayacak kadar az eşya grupları için de ambar taşımacılığı tercih edilir.
Son yıllarda güvenli ve iktisatlı taşımacılık yöntemi olması sebebiyle ambar nakliyatı oldukça tercih edilen taşımacılık kollarındandır. Firmamız, en uzak mesafeler için bile güvenli şekilde ambar nakliyatı hizmeti sunar. Eşyaların önceden incelenmesi, miktar ve muhteviyatını uygun koli temini için önem taşır. Tedbirli ve güvenli yaklaşımlarımız için firmamız tercih edilebilir.

Sigortalı Ambar Nakliyatı


Mustafakemalpaşa ambar taşımacılığı avantajları arasında hizmet alanlara sunduğumuz güvence ilk sırada gelir. Ambar nakliyatı öncesinde her eşya grubu muhteviyatına uygun bedellerle sigortalanır. Uzmanlık gerektiren bu işler için deneyimli eksperlerden destek alınır. Eksperlerimiz işinin ehli olan kişilerdir. Sigorta ve eksper işleri ek ücret talep edilmeden yapılan işlerdir.
Olabilecek her türlü eşya hasarı tam değerinde ve anında ödenir. Firmamız taşıma sırasında olabilecek aksilikler ve hasarlar için güvence veren ve tüm sorumluluğu alan işletmelerdendir. Eşya hasarları firmamızca teminat altına alınır. Dürüst yaklaşımlarımız için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Nakliyat Araçlarının Bakımları


Mustafakemalpaşa ambar taşımacılığı avantajları ve güvenilirliği ile tercih edilir. Araç bakımları, düzenli aralıklarla yapılır. Detaylı şekilde yapılan araç bakımları sırasında en çok önem verdiğimiz süspansiyon bakımlarıdır. Aracın hareket halinde iken dengeli bir şekilde ve sarsılmadan yol alması son derece önemlidir. Engebeli alanlarda bile eşyalar, sarsılmadan ve hasar almadan taşınır. Araç güvenliği için bazı kolilerin taşıma aracına sabitlenmesi söz konusudur. Araç şoförlerimiz deneyimli ve alanında uzman kişilerdir. Güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti önem taşır. Aktarma alanlarında güvenli depolama alanlarımız mevcuttur. Kurumsal ve profesyonel hizmet için firmamızla iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

Tüm Hizmetlerimiz